Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

MČR U 17 Český Těšín

11.5.2014
 

ČESKÝ TĚŠÍN - TJ Slavoj Český Těšín uspořádal o víkendu 10.-11. května 2014 Mistrovství České republiky kategorie U17. V nominaci byli z našeho klubu Lucie Lavičková, Roman Dokládal a Ondřej Král.

Lucka hrála na turnaji singla a debla. V obou disciplínách podala snaživý výkon, ale republiková špička je zejména v úderové technice  na vyšším "levelu". Ve dvouhře Lucie podlehla Kateřině Bočkové (TJ Sokol České Budějovice), čtyřhru hrála Lucka s Lenkou Přikrylovu (SK Podolí), děvčata podlehla v 1. kole páru Veronika Kubečková-Michaela Zelnková (TJ Sokol Dobruška/SK Prosek Praha).

Roman odehrál v našich barvách v Těšíně jen mixa, s Janou Slatinskou (TJ Slovan Vesec) podlehli v 1. kole Markovi a Daniele Jakešovým (SKB Český Krumlov).

Ondřej hrál všechny disciplíny, výkon v mixu měl daleko k bojovnosti, kterou bylo možné vidět na ostatních kurtech, Ondra s Verčou Dobiášovou prohráli v 1. kole s dvojicí Jindřich Kukač-Kateřina Bočková (TJ Sokol Křemže/TJ Sokol České Budějovice). Ve dvouhře vybral los Ondrovi opět jako na MČR U15 Petra Berana (TJ Sokol Křemže), náš hráč podal lepší výkon než na "patnáctkách", ale na vítězství to nestačilo. Nejlepší výsledek přinesla Baníku čtyřhra chlapců, pár Ondřej Král-Jaroslav Máchal (TJ Slovan Vesec) obsadil 5.místo. V boji o medaili prohráli kluci s pozdějšími finalisty - dvojicí Jan Louda-Radek Pistulka ve dvou vyrovnaných setech 19:21,19:21.

Autor: J.Král st.

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U17

 
 

Fotogalerie k článku:otevřít na rajčeti