Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Na Grand Prix A U 17 postupují Ondra, Jirka, Lucka a Terka

12.10.2014

V sobotu 12.října se v hale TJ Lokomotiva Most konal turnaj Grand Prix C kategorie U 17. BK TJ Baník Most reprezentovali Ondřej Král, Michal Macků, Jan Králíček, Lukáš Pátek, Jiří Král, David Seifert, Lucie Borovská, Tereza Kozempelová a Markéta Beláková.

Turnaj začal smíšenou čtyřhrou, ve které jsme měli dva zástupce ve finále - Lucka s Jirkou Vajsejtlem  /Slovan Vesec/  hráli proti složenému páru Ondra s Verčou Dobiášovou  /Super Stars Most/, úspěšnější byla mostecká dvojice .

V chlapeckém singlu  se Ondra propracoval do finále,  hrál proti veseckému Jirkovi Vajsejtlovi. Oba hráli krásný badminton, Ondra ale  nastoupil přemotivovaný a jeho  vyhecovanost byla občas za hranou sportovního chování. Nakonec Ondra zvítězil ve třech setech. Pěkné 5.-8.místo obsadil v turnaji Míša, v boji o semifinále podlehl Adamu Šrámkovi /TJ Chemička Ústí nad Labem/. 9.-12. Místo obsadili shodně Honza, Lukáš a Jirka. Na 17.pozici skončil David.

Ve dvouhře dívek měla postupové ambice  Lucka, v semifinále sehrála svůj obvyklý třísetový zápas s Lucií Paurovou /Super Stars Most/. Ve 3.setu naší Lucce chyběly síly a také větší odhodlání dotáhnout zápas do vítězného konce. Terka a Markéta  skončily po nepřesvědčivých výkonech na 9.-12.místě.

Chlapeckou čtyřhru vyhrála dvojice Jirků - Vajsejtl a Král, kluci vyhráli turnaj bez větších problémů. 3.místo obsadila dvojice Lukáš Pátek s Kryštofem Bumbálkem /Slovan Vesec/. Honza Králíček s Míšou Macků  a David Seifert s Davidem Hájem /Super Stars Most/ skončili na děleném 5.-8.místě.

Nejnapínavější byl jako obvykle dívčí debl, Terka s Luckou  sehrály tři vyrovnané zápasy s vítězným koncem a nakonec turnaj vyhrály. Markéta s Anetou Boháčovou /Super Stars Most/ skončily na 5.-8.místě.

Na turnaj Grand Prix A, který se koná  o víkendu 25. - 26. října v Českém Krumlově, postoupili Ondřej Král, Jiří Král, Lucie Borovská a Terezie Kozempelová.

Autor: J.Král st.