Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Zlatá Lucka , stříbrný a bronzový Jirka na Grand Prix B U 17 na Astře

8.10.2015
 

3.-4. října se v Praze  odehrál republikový turnaj mladšího dorostu Grand Prix B.  Na turnaji hráli za náš klub Lucka Borovská, Terka Kozempelová a Jirka Král.

Největší úspěch nám přinesla smíšená čtyřhra.  Dvojice Martin Kural /USK Plzeň/ - Lucie Borovská prošla  celým turnajem bez porážky, zvládla i dva třísetové zápasy a  v nedělením finále si připsala za vítězství  400 bodů do republikového žebříčku. Terka Kozempelová hrála s Jardou Máchalem /TJ Slovan Vesec/, tento pár obsadil po prohře v osmifinále 9.-16. místo.

Ve dvouhře se nejlépe umístil Jirka. Po nervózním začátku se jeho hra zlepšovala a nakonec postoupil do nedělního semifinále, kde skončil na raketě plzeňského M.Kurala. Lucka vydřela vítězství v zápase proti šikovné  a bojovné Terce Kobylákové /Astra Praha/, v osmičce prohrála s pozdější vítězkou Pavlínou Krpatovou z Pardubic. Terka prohrála v 1.kole s Adélou Vackovou /Meteor Praha/.

Dívčí čtyřhra byla jako obvykle plná nečekaných výsledků, naše dívky Lucka s Terkou měly smůlu na los - prohrály v 1.kole s pozdějšími vítězkami Luckou Krpatovou a Terkou Járovou ve třech setech. 

Jirka s Jirkou Vajsejtlem /TJ Slovan Vesec/  byli v deblu na turnaji nasazeni jako č. 1, nakonec spíše bojovností  dosáhli na nedělní finále, ve kterém prohráli s plzeňskou dvojicí Kural - Viktora.

Autor: J.Král st.

Kategorie: Jednotlivci - Kategorie U17

 
 

Fotogalerie k článku:otevřít na rajčeti