Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Nábor nových členů klubu

2.9.2009
 

Nábor nových hráčů do našeho badmintonového klubu zahajujeme ve čtvrtek 3.září 2009 od 17,00 hodin v tělocvičně Sportovní haly města Mostu. Nabíráme pouze hráče narozené v letech 1998 - 2002.
Je nutné vzít s sebou sportovní oblečení, sálovou obuv (pouze se světlou podrážkou), láhev s pitím, případně i badmintonovou raketu (není podmínkou). Další informace o náboru získáte u předsedy klubu p. ing. Svatopluka Hofmana (tel. 736 505 187).


Souhrn základních informací k náboru nových členů do našeho klubu

Náborový věk :   děti narozené v letech 1998 - 2002
 
Trenéři :  Jiří Král, Svatopluk Hofman, Luboš Trubač, Jiří Kejř, Pavel Douša
 
Zahájení náboru :  ve čtvrtek 3.září od 17,00 hodin v tělocvičně Sportovní haly města Mostu a dále každé následující pondělí a čtvrtek ve stejný čas a na stejném místě
 
Vybavení:   sportovní oblečení, sálová obuv (jen se světlou podrážkou), láhev s pitím, případně badmintonová raketa
 
Podmínky :  Po náboru následuje měsíční zkušební doba, po které trenéři rozhodnou zda dotyčného hráče klub přijme za stálého člena. Každý nový člen musí mít potvrzení o lékařské prohlídce (formulář bude možné vytisknout zde), která má platnost jednoho kalendářního roku (lékařskou prohlídku je povinen hráč absolvovat každý rok, bez potvrzení od lékaře hráč nesmí trénovat ani hrát soutěže).
 
Badminton je fyzicky velmi náročný,ale atraktivní olympijský sport.. Věříme, že o členství v našem klubu budete mít zájem a rádi vás mezi sebou přivítáme.

 

Kategorie: Jednotlivci - Ostatní info