Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Nominace na říjen

13.9.2020
 

Prosíme o dodržování termínů  potvrzení účasti nebo omluv na uvedené mailové adresy, usnadní nám to práci. 

Turnaje mimo oblast, zajišťují rodiče hráčů - včetně organizace dopravy !!!

 

3.10 GP C U 15 Baník Most  Klokan, Langmajer, Grznárová, Stará, Portová, Burdová V.

Přihlášky do 25.9. 20 na mail: sona.kral@email.cz , Doprovod: rodiče

Zrušeno !!!Neděle 4.10 Radonice Junior Cup Kociánová, Pačesová,Řeháková,Skružná, Hubáčková, Lehký,Lehký, Řehák, Bleyer, Pergl, Srbek, Ptáčková, Hnízdilová

Přihlášky individuálně dle propozic:

10.10. Turnaj U 11 Praha Letňany Kociánová, Pačesová,Řeháková,Skružná, Hubáčková, Lehký,Lehký

Přihlášky do 2.10. 20 na mail: fantovi@atlas.cz , Doprovod: rodiče

10.10. GP C U 17 Baník Most  Ickert,Grznár,Klokan,Burdová, Stará

Přihlášky do 2.10. 20 na mail: sona.kral@email.cz , Doprovod: rodiče

10.10. GP D U 15 Plzeň Langmajer, Srbek,Valenta J. Burdová, Portová

Přihlášky do 2.10. 20 na mail: sona.kral@email.cz , Doprovod: rodiče

10.10. GP D U 13 SS Most  Bleyer, Trup, Valenta A., Řehák ?? Pačesová ??

Přihlášky do 2.10. 20 na mail: blazej.grznar@gmail.com , Doprovod: rodiče

10.10. GP C dospělí Nejdek  2x Kozempelová, Pospíšil

Přihlášky do 2.10. 20 na mail: sona.kral@email.cz , Doprovod: rodiče

Neděle 11.10 GP C U 19  SS Most Hošek,Port,Oros

Přihlášky do 2.10. 20 na mail: lubos.lt@centrum.cz , Doprovod: rodiče

17.10. Turnaj U 9 a U 11 Praha Jeremi Kociánová, Pačesová,Řeháková,Skružná, Hubáčková, Lehký,Lehký

Přihlášky do 9.10. 20 na mail: fantovi@atlas.cz , Doprovod: rodiče

17.10.OP U 15  Liberec Ickert, Klokan,Stará, Grznárová,Portová

Přihlášky do 9.10. 20 na mail: sona.kral@email.cz , Doprovod: rodiče

Neděle 18.10.GP C U 13 Kladno Langmajer, Trup, Bleyer, Burdová

Přihlášky do 9.10. 20 na mail: blazej.grznar@gmail.com , Doprovod: rodiče

Neděle 18.10.GP D U 17 Praha Jeremi  Ickert, Grznár,Klokan, Burdová, Stará

Přihlášky do 9.10. 20 na mail: sona.kral@email.cz , Doprovod: rodiče

24.10. U 11, GP D U 13, GP D U 15 Aš

U 11 Kociánová, Pačesová,Řeháková,Skružná, Hubáčková, Lehký,Lehký

U 13  Valenta A., Řehák

Přihlášky do 16.10. 20 na mail: sona.kral@email.cz , Doprovod: rodiče

24.10. OP U 13 SS Most  Langmajer, Trup, Bleyer, Grznárová, Burdová

Přihlášky do 16.10. 20 na mail: blazej.grznar@gmail.com , Doprovod: rodiče

24.10. GP C U 19 Ústí n.L. Hošek,Port, Burdová, Oros

Přihlášky do 16.10. 20 na mail: lubos.lt@centrum.cz , Doprovod: rodiče

Neděle 25.10.GP D U 15 SS Most Klokan, Srbek, Valenta J.,Burdová, Stará

Přihlášky do 16.10. 20 na mail: sona.kral@email.cz , Doprovod: rodiče

31.10.-1.11. MČR U 15 Ostrava Ickert, Grznárová

Přihlášky do 16.10. 20 na mail: sona.kral@email.cz , Doprovod: ????

31.10. GP C dospělí  SS Most  Hošek,Port, Pospíšil,Oros, Kozempelová, Burdová

Přihlášky do 23.10. 20 na mail: sona.kral@email.cz , Doprovod: rodiče

1.11. GP C U 19 Kladno  Hošek,Port, Burdová, Oros

Přihlášky do 23.10. 20 na mail: lubos.lt@centrum.cz , Doprovod: rodiče

 

 

 

 

Kategorie: Jednotlivci - Ostatní info