Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Tréninkový pobyt v Indii

1.8.2016
 

Od 25. června do 30. července jsem se připravoval společně s Jirkou Králem, Petrem Beranem, Jaromírem Janáčkem, Tomášem Švejdou a trenérem Radkem Votavou na novou sezónu v indickém Chandigharu. Dlouhou cestu jsme zvládli všichni bez problémů a mohli jsme se těšit na první tréninkový den. Pod vedením pana Surindera Mahajana (trenér indické juniorské reporezentace) a jeho čtyř asistentů jsme absolvovali 30 tréninkových dní ve velmi obtížných podmínkách.

Denně jsme měli tři tréninky. První začínal již v 5:30 a probíhal venku. Následovala snídaně a odpočinek před dalším tréninkem. Ten začínal v 11 hodin, hráli se kombinace nebo cvičení 2 na 1. Náplní večerního tréninku byly nástřely nebo zápasy. Všechny tréninky trvaly okolo dvou hodin.

Veškerý čas jsme strávili na tréninku nebo odpočinkem, takže na prohlížení Indie se moc času nenašlo. Pouze jednou jsme jeli do 120km vzdáleného horského města Shimla, které dosahuje nadmořské výšky až 2300 metrů nad mořem. Zde jsme odehráli krátkou exhibici a zbytek času jsme věnovali nakupováním dárků.

Všichni jsme tu získali nové zkušenosti, které snad využijeme v nové sezóně.

Tímto bychom chtěli poděkovat panu Surinderu Mahajanovi, Radku Votavovi, Pavlu Floriánovi a dalším, kteří se účastnili zařizování celé akce!

 

Ondřej Král

Kategorie: Jednotlivci - Ostatní info