Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Tréninky v době podzimních prázdnin - ZMĚNA STŘEDEČNÍHO TERMÍNU

27.10.2009
 
tema-05

Tréninky mládeže i dospělých v tomto týdnu, v době podzimních prázdnin, zůstávají beze změny.

Vyjímku tvoří pouze trénink mládeže ve středu 28.10.2009 od 18,00 hod. ve Velebudicích, který je zrušen !!!
 
Dále je v době od pondělí 26.10.2009 do pátku 30.10.2009 připravená navíc dopolední fáze tréninků vždy v době 09,00 – 12,00 hod. Tréninky se konají ve Sportovní hale města Mostu.
 
Podrobný časový rozpis tréninků, obsazení trenérů a hráčů :

PONDĚLÍ   26.10.2009
09,00 – 12,00 hod.                 trenéři – Svatopluk Hofman, Pavel Douša               
Účastníci - Adam Hofman, Matěj Hofman, Roman Dokládal, Lucie Lavičková, Klára Dokládalová, Linda Petrášková, Martin Král, Jan Machač
 
ÚTERÝ 27.10.2009
09,00 – 12,00 hod.                 trenéři – Svatopluk Hofman, Luboš Trubač             
Účastníci - Adam Hofman, Matěj Hofman, Roman Dokládal, Lucie Lavičková, Klára Dokládalová, Veronika Doušová, Linda Petrášková, Martin Král, Jan Machač
 
STŘEDA 28.10.2009
13,00 – 14,30 hod.                 trenér – Jiří Král                    
Účastníci – Jiří Král, Ondřej Král, Adam Hofman, Matěj Hofman, Roman Dokládal, Lucie Lavičková, Lucie Borovská, Jan Kubalík, Jan Králíček, Lukáš Pátek, Karolína Drtíková, Terezie Kozempelová, Veronika Jelínková, Petra Karochová, Eva Volmutová

14,30 – 16,00 hod.                 trenér – Jiří Král                    
Účastníci – Martin Král, Veronika Doušová, Linda Petrášková, Klára Dokládalová, Jan Machač, Pavel Krška, Kateřina Srpová, Michaela Srpová, Nikola Klimplová, Herbert Seifert, Michael Drtík, Kamil Woznica
 
ČTVRTEK 29.10.2009
09,00 – 10,30 hod.                 trenér – Svatopluk Hofman              
Účastníci – Jiří Král, Ondřej Král, Adam Hofman, Roman Dokládal, Matěj Hofman, Lucie Lavičková, Lucie Borovská, Jan Kubalík, Jan Králíček, Lukáš Pátek, Karolína Drtíková, Terezie Kozempelová, Veronika Jelínková, Petra Karochová, Eva Volmutová
 
10,30 – 12,00 hod.                 trenér – Pavel Douša             
Účastníci – Martin Král, Veronika Doušová, Linda Petrášková, Klára Dokládalová, Jan Machač, Pavel Krška, Kateřina Srpová, Michaela Srpová, Nikola Klimplová, Herbert Seifert, Michael Drtík, Kamil Woznica
 
PÁTEK 30.10.2009
09,00 – 10,30 hod.                 trenér – Luboš Trubač                       
Účastníci – Jiří Král, Ondřej Král, Adam Hofman, Matěj Hofman, Roman Dokládal, Lucie Lavičková, Lucie Borovská, Jan Kubalík, Jan Králíček, Lukáš Pátek, Karolína Drtíková, Terezie Kozempelová, Veronika Jelínková, Petra Karochová, Eva Volmutová

10,30 – 12,00 hod.                 trenér – Pavel Douša             
Účastníci – Martin Král, Veronika Doušová, Linda Petrášková, Klára Dokládalová, Jan Machač, Pavel Krška, Kateřina Srpová, Michaela Srpová, Nikola Klimplová, Herbert Seifert, Michael Drtík, Kamil Woznica

Kategorie: Jednotlivci - Ostatní info