Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Financováno z dotace posktynuté statutárním městem Most

Statistika návštěvnosti

Turnaje o víkendu 5.-6. března 2016

9.3.2016
 
diplom Hustopeče debl 1.jpg

Dutch open  BEC U 19  Haarlem  - s reprezentací České republiky se špičkově obsazeného turnaje zúčastnil Ondřej Král.  Ondrovi se podařilo zvítězit v prvním zápase dvouhry a ve 2.kole vzal set soupeři z Koreje. V párových disciplínách byli asijští soupeři nad síly Ondřeje a jeho partnerů - Matěje Hubáčka v deblu a Berty Ausbergerové v mixu. Za 14 dnů budeme držet Ondrovi palce v soubojích s evropskými soupeři na ME U 17 v polském Lubinu.

Výsledky českých hráčů

 

Grand Prix A U 17 Hustopeče   účast na republikovém turnaji mladšího dorostu si z našeho klubu vybojovali  Pavlína Seifertová, Jiří Král, Michael Macků a Jakub Cach.

Mixa  hráli jen  Jakub s Pavlínou a ve vyrovnaném zápase 1.kola přehráli východočeskou dvojici Ehm - Seibertová. V osmifinále byli nad síly našich hráčů Sebera s Kobylákovou.

V deblu prošli Kuba s Míšou do osmičky, kde prohráli s Jiřinami - Králem a Vajsestlem. Jirkové poté pokračovali turnajem vítězně až do úplného konce - ve dvou třísetových zápasech přehráli pražské soupeře - v semifinále pár Kulíšek, Palán a ve finále dvojici Sebera,Waler.

V dívčí čtyřhře Pavča s J.Skuhrovou prohráli v 1.kole.

Singla hráli tři naši hráči, Pavlína prohrála v 1.kole s pardubickou Krpatovou. Lépe se vedlo Michalovi - postoupil do osmifinále, kde statečně vzdoroval pozdějšímu semifinalistovi Sieglovi. Nejlepšího výsledku dosáhl ve dvouhře Jirka, obsadil 3.-4. místo po semifinálové prohře s veseckým Vajsejtlem.

Výsledky

 

OP družstev žáků Proboštov naše družstvo ve složení Vojtěch  Hošek, Miroslav Suchomel, Josef Volák, Anna Kindlová, Karina Lahučká se utkalo s družstvy SuperStars Most a TJ Proboštov.

Se SuperStars prohrály naše naděje 2:5  /bodovali ve dvouhrách Vojta a Míra/. S TJ Proboštov prohráli naši rovněž 2:5 /body získali Míra v singlu a dvojice Vojta-Míra v deblu/.

V zápasech se ukázaly rezervy našeho družstva - zejména v dívčí části.

Zápisy o utkání

KP družstev U 13 Teplice  Baník Most reprezentoval tým ve složení Dan Ickert, Josef Volák, Blažej Grznár, Tereza Lahučká a Lucie Langmajerová.  Soupeřem našeho družstva byly týmy TJ Chemička Ústí nad Labem a BK Goram Teplice.

V obou zápasech i přes velkou snahu podlehli naši výsledkem 0:5.

Zápisy o utkání

 

Autor: J. Král st.

Kategorie: Jednotlivci - Ostatní info

 
 

Fotogalerie k článku:otevřít na rajčeti