Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Vánoční turnaj „LASVIT“ v Liberci

19.12.2013
 

            V neděli 15.12.2013 jsme se společně s našimi mladými-začínajícími hráči zúčastnili velmi pěkně uspořádaného turnaje pro kategorie U9,10,11 a 13 ve dvou tělocvičnách haly na Harcově.

Brzy ráno jsme se tedy vydali na libereckou výpravu do Podještědí s ospalými nadějemi Mírou, Aničkou, Vojtou, oběma Bárami, dvěma již ostřílenými borci Domčou s Tomášem a trenérsko-šoférskou dvojicí Lub a Pavlem Fantou.

 Pořadatelé uspořádali velmi pěkný turnaj, který se líbil nejenom dětem, ale také nám trenérům. Pro mnohé to byla jejich první možnost jak ochutnat turnajový ruch a to pěknou zábavně-vánoční formou. Jelikož kategorie U9-11 hráli ve skupinách, tak si zahráli i spoustu zápasů. Ve spodní hale na kobercích byl hrán turnaj klasickým systémem v pavouku a to ve všech pěti disciplínách, kde nastoupili i naši Tomáš s Dominikou.

 Celkový dojem byl velmi příjemný až na některá zápasová vystoupení Domči a Toma, kdy si myslím, že se mohli o výsledek více porvat. Největším úspěchem byl výsledek Domči v deblu, ve kterém společně se svou partnerkou Nicol Hlušičkovou z Bílé Hory Plzeň po třísetovém finálovém boji skončily na druhém místě, když podlehly Hřebíkové s Antošovou z Astry Praha.

 Na fotografie z tohoto turnaje je možné se podívat na našem účtu na rajčeti.

 Lub

 

Výsledky z turnaje jsou k dispozici ZDE, nebo jsou zvěřejněny na stánkách pořádajícího klubu:
http://www.badminton-liberec.cz/index.php?page=5

Kategorie: Jednotlivci - Ostatní info

 
 

Fotogalerie k článku:otevřít na rajčeti