Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Víkend 12.5.-13.5. 2018

18.5.2018
 

BodenSee – Jugendturnier Friedrichshafen  každoročně  kvalitně obsazeného turnaje se z našeho klubu zúčastni Dan Ickert. Dan hrál singla a debla s Vaškem Simonem /Benátky n.J./. V singlu se mu po dvou výhrách a jedné prohře ve skupině podařilo postoupit do vyřazovacích bojů. Zde však narazil v 1.kole na pozdějších čtvrtfinalistu turnaje Němce  S. Deckera a ten byl nad jeho síly. V deblu se Danovi a Vaškovi nepodařilo o dva míčky postoupit ze skupiny. I tak jsou výsledky pro Dana velkým úspěchem a povzbuzením do další práce

Výsledky

Fotografie

GP C U 13 Super Stars Most  o postup na republikový turnaj  U 13 bojovala trojice Filip Seidl, Laura Stará a Tereza Grznárová. Nejblíže postupu měla nejmladší účastnice turnaje Terka, která v singlu skončila těsně za postupovou příčkou – vybojovala bronz.  Na 3.místě skončily také Laura s Terkou v deblu. V singlu byla Laura pátá a Filip devátý.

Výsledky

Fotografie

Kralupy open  na turnaji jsme měli zastoupení v kategorii U 11 – v chlapecké části hrál Matěj Trup a v dívčí Veronika Burdová. Oba si vedli velmi dobře, Matěj obsadil krásné 3. místo a Verča skončila na 5. pozici.  Oběma gratulujeme !

Výsledky chlapci

Výsledky dívky

Fotogalerie od T.Krajči Prosek

Kategorie: Jednotlivci - Ostatní info