Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Financováno z dotace posktynuté statutárním městem Most

Statistika návštěvnosti

Víkend 20.-21. září 2018

28.10.2018
 

Badminton Czech talent Český Krumlov  do severočeského regionálního výběru U 11 byli z našeho klubu nominováni Filip Langmajer a Tereza Grznárová. 

V sobotu se odehrála soutěž družstev. Družstvo Severních Čech ve složení Jakub Klokan /Super Stars Most/, Šimon Jíra, Anna Vejsejtlová, Jaroslava Trnková /TJ Slovan Vesec/, Filip Langmajer, Tereza Grznárová /BK TJ Baník Most/ obsadilo v konečném pořadí 6.místo.

Výsledky

V neděli byl na programu turnaj jednotlivců, hrálo se švýcarským systémem. Neděle byla pro nás  mnohem úspěšnější - Terka získala stříbrnou medaili a Filip skončil na 22. místě.

Oběma děkujeme z vzornou reprezentaci klubu i oblasti !

Výsledky kluci

Výsledky holky

Fotogalerie

OP U 15  BK TU v Liberci Baník Most reprezentovali Michal Seidl a Pepa Volák. Medaile z oblastního přeboru jsme tentokrát nezískali a tak bude náš klub reprezentovat na MČR v Karlových Varech jen Kristina Kozempelová.

Výsledky

GP D U 13 Praha Lužiny  čtveřice našich nejmladších Matěj Trup, Jan a Adam Valentovi a Verča Burdová  odjela do Prahy spíše na zkušenou. V turnaji kluků skončil nejlépe Matěj na 18. místě, v dívčí soutěži obsadila Verča 16. pozici.

Výsledky

Kategorie: Jednotlivci - Ostatní info