Badmintonový klub TJ Baník Most
 
 
 

Termínový kalendář

Statistika návštěvnosti

Nábor nových členů

Nábor nových hráčů a hráček do našeho badmintonového klubu v sezóně 2022/2023 probíhá od září. Prosíme nové zájemce, aby nás kontaktovaly telefonicky na čísle 736 505187 - S. Hofman nebo prostřednictvím e-mailu info@badminton-most.cz . S ohledem na pandemickou situaci nevíme úplně přesně, kdy se ukončí provoz očkovacího centra ve sportovní hale a obnovíme zde znovu tréninkovou činnost. Trénovaní zatím probíhá v tělocvičně v Albretické ulici a podle počtu nových zájemců upřesníme časy tréninků. Nabíráme hráče narozené v letech 2013 - 2016.

Je nutné vzít s sebou sportovní oblečení, sálovou obuv (pouze se světlou podrážkou), láhev s pitím, případně i badmintonovou raketu (není podmínkou). Další informace o náboru získáte u předsedy klubu Svatopluka Hofmana (tel. 736 505 187).

Souhrn základních informací k náboru nových členů do našeho klubu

Náborový věk :   děti narozené v letech 2013 - 2016

Trenéři :  Jiří Král, Svatopluk Hofman, Luboš Trubač, Pavel Fanta, Pavel Bleyer, Veronika Bleyerová
 
Vybavení:  sportovní oblečení, sálová obuv (jen se světlou podrážkou), láhev s pitím, případně badmintonová raketa
 
Podmínky :  Po náboru následuje měsíční zkušební doba, po které trenéři rozhodnou zda dotyčného hráče klub přijme za stálého člena. Každý nový člen musí mít potvrzení o lékařské prohlídce (formulář bude možné vytisknout zde), která má platnost jednoho kalendářního roku (lékařskou prohlídku je povinen hráč absolvovat každý rok, bez potvrzení od lékaře hráč nesmí trénovat ani hrát soutěže).
 
Věříme, že o členství v našem klubu budete mít zájem a rádi vás mezi sebou přivítáme.
 
Přihláška