Zlatý hattrick družstva dospělých

Aktualizováno: 21.4.2024 - 14:37

Naše družstvo dospělých potřetí za sebou vyhrává Oblastní přebor. V semifinále jsme porazili SS Most 5:3 a ve finále stejným výsledkem Vesec B. Gratulujeme všem členům družstva!!!

Naše děvčata zářila o víkendu

Aktualizováno: 17.4.2024 - 18:32

Terka Grznárová získala dvě prvenství na turnaji GPA kategorie U17, který se konal v Ústí n/L. Zvítězila bez ztráty setu ve dvouhře a přidala prvenství i ve čtyřhře dívek se Štepánkou Nýdrlovou (SK Prosek Praha). Verča Burdová obsadila ve čtyhře dívek druhé místo společně s Eliškou Mikešovou (SKB Český Krumlov). Oběma blahopřejeme!!!

Výsledky GPA kategorie U17

O víkendu se konal i turnaj GPA dospělých v Liberci. Druhé místo v mixu si odváží Tina Kozempelová s Matějem Hubáčkem (BK Meteor Praha).Blahopřejeme!!!

Výsledky GPA dospělých

2. místo ve čtyřhře pro Dana Ickerta na GPB kategorie U19 v Liberci

Aktualizováno: 1.4.2024 - 8:20

O víkendu 23.- 24. března 2024 se konal celostátní turnaj GPB kategorie U19 v Liberci. Dan Ickert vybojoval stříbrnou medaili ve čtyřhře chlapců s Patrikem Fucimanem (Č. Krumlov) a Verča Burdová přidala bronzovou medaili ve čtyřhře dívek s Kateřinou Vondráčkovou (Ústí n/L). 0běma gratulujeme!!!

Terka Grznárová vyhrála dvouhru na GPB kategorie U17

Aktualizováno: 10.3.2024 - 19:58

O víkendu 2.-3. března se konal celostátní turnaj GPB kategorie U17. Terka Grznárová vybojovala jednu zlatou medaili ve dvouhře dívek a přidala stříbrnou medaili ve čtyřhře dívek s Lucií Tománkovou (SK Prosek ). Další mostecká hráčka Verča Burdová získala bronzovou medaili v mixu s Janem Bednářem (MTAC Praha). 0běma gratulujeme!!!

Výsledky GPB kategorie U17 v Plzni

2. místo ve čtyřhře pro Dana Ickerta na GPA kategorie U19 v Plzni

Aktualizováno: 19.2.2024 - 18:56

Dan Ickert s Patrikem Fucimanem (SKB Český Krumlov) získali stříbrnou medaili ve čtyřhře chlapců na GPA kategorii U19 v Plzni. Gratulujeme!!!

Výsledky GPA kategorie U19 v Plzni

Tina Kozempelová vybojovala v mixu 2. místo na MČR dospělých

Aktualizováno: 4.2.2024 - 20:29

Tina Kozempelová spolu s Matějem Hubáčkem (BK Meteor Praha) vybojovali stříbrnou medaili na MČR dospělých v Českých Budějovicích. GRATULUJEME!

Přidáváme se rovněž s gratulací Jiřímu Královi (BA Plzeň), našemu odchovanci, k zisku dvou titulů MČR ve dvouhře a mixu s Lucií Krpatou (TJ Sokol Polabiny Pardubice).

Článek k MČR dospělých na svazovém webu

Výsledky MČR dospělých 2024

Ohlédnutí za rokem 2023 ve fotografiích

Aktualizováno: 1.1.2024 - 10:08

LEDEN

GPC U17 - na domácí půdě se hráčům dařilo. Zlatou medaili vybojovali v mixu Veronika Burdová a Filip Langmajer. Stříbro mají Filip Langmajer a Matěj Trup v deblu. Všichni tři hráči získali bronz v singlu.

ÚNOR

Výborně si vedla naše děvčata na GPA kategorie U15 v Praze. Tereza Grznárová získala 1. místo ve dvouhře a čtyřhře dívek a 2. místo v mixu. Veronika Burdová ve všech disciplínách došla do semifinále a získala tak tři bronzové medaile.

BŘEZEN

Čtrnáctiletá hráčka Baníku Most Tereza Grznárová zvítězila ve dvouhře dívek na badmintonovém turnaji GPB U17 v Plzni.

Velká cena Plzně GPA dospělých, Kristina Kozempelová 1. místo v mixu.

DUBEN

Vyhráli jsme oblastní přebor družstev dospělých a účast na kvalifikaci o 1. Ligu.

GPD U15 v Mostě
Adéla Kociánová, Tereza Skružná, Justýna Řeháková: 3. místo v deblu
Jonas Řehák: 2. místo v singlu
Jan Bleyer: 1. místo v singlu
Jan Bleyer, Jonas Řehák: 1. místo v deblu
Jirka Turnovský: 5.-8. místo v singlu

32.Thun Cup-memoriál Stanislava Newiaka - GPC dospělých: Tereza Burdová: 1. místo v singlu a 2. místo v deblu

KVĚTEN

Úspěch Veroniky Burdové na Mezinárodním turnaji ADRIA YOUTH INTERNATIONAL 2023 v chorvatské Opatiji, v kategorii U15.
 2. místo s Kavinem Karunakaranem (Anglie)
 3. místo s Monikou Niedermayerovou (Badminton Ústí nad Labem, z.s.)

Další skvělý výsledek Veroniky Burdové. Zlatá a bronzová na GP B U15 v Brně.

ČERVEN

CZECH YOUTH INTERNATIONAL PRAGUE 2023
Dvouhra: 3. místo: Tereza Grznárová
Čtyřhra: 1. místo: Tereza Grznárová - Laavanya Kirushantan (Velká Británie)

GPA U19 v Praze Vinoři.
 1. místo v mixu: Kristina Kozempelová-Pavel Maňásek (Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.)
 2. místo v deblu: Karolína Fišerová -Tereza Grznárová
 3. místo v singlu: Tereza Grznárová
 3. místo v deblu: Kristina Kozempelová- Denisa Valentová (TJ Sokol Polabiny Pardubice)

Poslední trénink našich nejmenších s rodiči před prázdninami.

SRPEN

ZÁŘÍ

Dvě zlaté medaile vybojovala Tereza Grznárová na GPA U17 v Praze.

Vítězství v oblastním přeboru družstev U19.

ŘÍJEN

MČR družstev kategorie U19 v Plzni. 11. místo v neúplném složení.

Dvě zlaté medaile v párových disciplínách pro Kristinu Kozempelovou GPA dospělých - Memoriál K. Holobradého 2023

Sedm medailí z OP U17.

LISTOPAD

Pořadatelství MČR U15

Tereza Grznárová 2 tituly z MČR kategorie U15 v Mostě a 3. místo v mixu. Veronika Burdová 3. místo v deblu.

PROSINEC

Dvě medaile z párových disciplín na MČR U19 v Brně pro Kristinu Kozempelovou. 2. místo v deblu a 3. místo v mixu.